Spa Manikúra

Jako novinku jsme si pro Vás připravili revitalizační rituál pro probuzení lesku pokožky rukou. Spa péče BRIGHT CITRON™ obnovuje lesk pomocí rostlinné směsi hydratačního medu a čistící limetky. Toto vyživující složení dodává pleti živější vzhled, zatímco teplá jantarová vůně a růžový grapefruit probouzí smysly. Zlepšuje každou náladu.

Ošetření obsahuje :

– Zjemňující koupel. Osvěžující mořská sůl se směsí rostlinných výtažků čistícího citrusu kaffir a hydratačního medu, hluboce čistí nečistoty a zjemňuje pokožku, přičemž zachovává vlhkost. Zanechává pleť zářivě hladkou a jemně parfémovanou s tóny růžového grepu a jantaru.

– Úpravu nehtů, ošetření nehtové kůžičky

– Krémový pečující jemný peeling se směsí rostlinných výtažků čistícího citrusu kaffir a hydratačního medu, Pomocí vlhkých částic jemně odstraňuje nečistoty a staré vrstvy buněk, přičemž zachovává vlhkost. Dodává pokožce dokonalý vzhled a lesk.

– Pečující maska se směsí rostlinných výtažků hydratačního medu a čistícího citrusu kaffir pro osvěžení a rozjasnění pleti.

– Lehké vyživující mléko se směsí rostlinných výtažků zvlhčujícího medu a zklidňujícího citrusu kaffir zajišťuje celodenní výživu a hydrataci pokožky. Zanechává pleť hedvábnou, jemnou, zářivě hladkou a jemně parfémovanou s tóny růžového grepu a jantaru.

Manikúru lze doplnit o lakování dlouhotvajícím lakem VINYLUX nebo aplikací SHELLAC.

Cena 350 Kč

Rychlý kontakt

Neváhejte nás kontaktovat, naleznete nás na této adrese:

  • Orelská 574/ 8, Praha 10, 101 01
  • 252 543 934
  • sofiesalon@seznam.cz
  • www.salonsofie.cz

Kde nás najdete?

PartneřiKontaktujte nás